Hjem

Støtt oss med DIN grasrotandel

Påmeldingsskjema til jaktprøver, klikk HER 
Jaktprøveprotokoll, klikk HER 

Skogsprotokoll 2 sider

pdfJaktprøvereglene, klikk HER
Link til terminliste, NKK


NB! Merk innbetaling med hundens navn/reg.nr og eiers navn

Kontonr for alle jaktprøver er: 2650.02.54245

Åpne prøver: 200,- for medlemmer og 400,- for andre.

Påmelding til ÅP:
Telemark Harehundklubb
v/Jørn Heiland, Ringveien 56, 3965 Herre
tlf: 41 62 03 51,
e-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Eller via NKK . Da må du logge inn med din konto du har fra NKK og melde på.

Alle åpne starter skal gjøre avtale med Prøveleder Jørn Heiland minst en uke i forveien av prøvedato. Mail eller per telefon.

Jaktprøve ansvarlig: Arne Gunnar Tollehaugen og Kenneth Johnsen. Dette gjelder hovedsakelig EP og SP. Får underlagt en jaktprøvekomite bestående av:

Sverre Rinden.

Olav Gjersund.

Arne Verpe.

Knut M. Hovd.

Harald Sandbakken.

Jan Helge Øygarden.

Gunleik Hauge.

Trykk på linken under så kommer prøveresultater for åpne prøver 2015-2016 frem som et pdf dokument. Dersom du ikke får åpnet dette må det lastes inn et adobe reader program.

pdfPrøveresultater

 

Prøveledelse:

Prøveleder: Gunleik Hauge

NKK-representant: Ole Johan Svihus

vara Prøveleder: Stig Mathisen

vara NKK-representant: Odd Hansen

Prøvesekretær: Mette Køhler Bjørkkjær

 

Arrangementskomite:

Kjell Jan Moseid

Sverre Rinden

Frank Ove Lia

Rune Kristoffersen

Jørn Heiland

Ole Johan Svihus

Gunleik Hauge

Mette Køhler Bjørkkjær

 

1245 W760

Kat 1001 Rovakon Jekku/Thor Audun Askedal, dommer Ole Ingolf Saga

 

1246 W760

Kat 1004 Mimmibackens Maggan/Arnold Bjørklund, dommer Olav Gjersund

 

1247 W760

Kat 1005 Øgår'n Michja/Randi Grønsund, fører: Bjørn Hægeland, dommer Arnt Skeibrok

 

1248 W760

Kat 1006 Moseheias Oda/ Ole Sigfred Eriksen, dommer: Jens A. Noddeland

 

1249 W760

Kat 1008 Rg-Tara/Kjell Grimestad, dommer: Arne Verpe

 

1250 W760

Kat 1009 Zita/Steinar Grimestad, dommer: Geir Holtet Johansen

 

1251 W760

Kat 1011 Dolly/Dag Haugen, dommer: Ole Johan Svihus

 

1252 W760

Kat 1012 Rg-Mikke/Rune Gjengedal & Anders Hodnemyr, dommer: Arne Flåtin

 

1253 W760

Kat 1013 Se Balder/Torbjørn Kallhovd, dommer: Kai Ole Lid

 

1254 W760

Kat 1014 Ej-Nicko/Rune Kristoffersen, dommer: Kjetil Høidalen

 

1255 W760

Kat 1016 Cita/Frank Ove Lia, dommer: Ruben Jørgensen

 

BILDE MANGLER

Kat 1017 Slengslias Kaiser/Simen Are Melfald, dommer: Finn H. Nygaard

 

1256 W760

Kat 1019 Pirjo/Kjell Jan Moseid, dommer: Rune Andersson

 

1257 W760

Kat 1020 Topsi/Gunn Normann, fører: Alf Normann, dommer: Geir Helge Espeseth

 

1258 W760

Kat 1023 Leverhögens Centa/Geir Raen, dommer: Gjermund Hafredal

 

1259 W760

Kat 1025 Harefallet's Ekko/Sverre & Birger Rinden, dommer: Per Sandåker

 

BILDE MANGLER

Kat 1026 Slengslias Heija/Lars-Arild Risholt, dommer: Jacob Olimstad

 

1260 W760

Kat 1027 Lady/Kai Arne Rødland, dommer: Odd Hansen

 

1261 W760

Kat 1030 Ovesons Anja/Trond Selvikvåg, dommer: John Bærø

 

1262 W760

Kat 1031 Rs-Kaluha/Rune Sliper, dommer:Stig Mathisen

 

1263 W760

Kat 1032 Tyra/Viggo Solvang & Arne Sverre Lindalen, dommer: Asle M. Fremgård

 

1264 W760

'Kat 1033 Caro/ Arne Songe, dommer: Cato Sollid

 

1268 W760

Kat 1034 Pia/John Sveinungsen, dommer: Kåre Blakstad

 

1266 W760

Kat 1036 Tällmyrans Rufus/Thorleif Øverland & Kai Kjær, dommer: Torbjørn Kristiansen

 

1267 W760

Kat 1038 Moseheias Sanja/Harald Sandbakken, dommer: Jørn Heiland

 

Dommerliste DM 2015, oppdatert 28.10.2015

​1. Gunleik Hauge, prøveleder   (reservedommer)

2. Ole Johan Svihus, NKK representant

3. Stig Mathisen, vara prøveleder

4. Odd Hansen, vara NKK representant

5. Arne Verpe

6. Asle Michael Fremgård

7. Finn Holm Nygaard

8. Geir Helge Espeseth

9. Torbjørn Kristiansen

10. Geir Holtet Johansen

11. Jens Angelstad Noddeland

12. Ole Ingolf Saga

13. Arne Flåtin

14. Kai Ole Lid

15. Jørn Heiland

16. Per Sandåker

17. Olav Gjersund

18. Kjetil Høidalen

19. Gjermund Hafredal

20. Rune Andersson

21. Arnt Skeibrok

22. Kåre Blakstad

23. Jacob Olimstad

24. Cato Sollid

25. Ruben Jørgensen

26. John Bærø

KLUBBENS JAKTPRØVEDOMMERE

(med forebehold om feil og mangler.Gi gjerne beskjed hvis det er noen som mangler i lista.

Ps! de må ha dømt i løpet av de 3 siste år og være medlem av THHK.)


Jaktprøvedommere Telemark Harehundklubb 2012/13 

Etternavn Fornavn Telefon Mobil
Aamand Jørn 91 32 93 95
Andersen Tommy 35 94 08 99 99 01 63 93
Andersson Rune 35 96 65 28 90 20 18 31
Andresen  Gunnar  35 94 12 88 
Aune Elvar 91 55 47 99
Bakke Kjetil 35 96 39 86 95 16 95 52
Bærø John 35 95 62 53 94 64 48 43
Ekre Hilmar 35 05 25 37 48 21 68 48
Eriksen Håvard 47 30 32 26
Espeseth   Geir Helge  

 97 62 33 44

       
Fremgård Asle Michael 97 40 30 61
Gjersund Olav 90 61 66 55
Hafredal Gjermund 35 97 99 38 95 14 88 38
Haglund Jørn 35 96 46 22 90 92 33 22
Hansen Odd 37 08 15 64 48 99 73 55
Hauge Gunleik 91 82 72 47
Heiland Jørn 35 96 67 10 41 62 03 51
Høidalen Kjetil 35 54 65 59 90 20 29 73
Johansen Geir Holtet  97 16 41 22
Johnsen Kenneth 99 28 18 26
Kittilsen Sven Tore 99 15 99 41
Kristiansen Torbjørn 35 53 84 51 95 07 59 18
Kristoffersen Rune 35 94 45 76 90 59 46 65
Lagesen Tom 45 26 20 54
Lia Frank Ove 90 01 63 38
Lid Kai Ole  92 88 08 92
Lid Ottar 35 94 51 56 99 27 87 45
Martinsen Geir 48 15 01 38
Mathisen Stig 35 09 22 52 41 41 60 18
Melfald Simen Are 48 30 70 70
Moseid Kjell Jan 35 99 62 97 91 60 75 43
Nygaard Finn Holm 35 95 96 36 97 10 94 36
Odden Svein Olav 35 04 54 95 90 76 46 88
Olsen Anne Marit  35 59 31 23 95 23 82 08 
Olsen Olaf 35 59 31 23 97 72 13 45
Omdal Lars 48 22 26 96
Rambekk Bjørn 35 91 17 13 97 51 29 89
Rennesund  Jan S.  33 31 90 80 91 63 40 15 
Rinden Sverre 90 60 57 96
Saga Edgar 35 04 78 70 48 22 45 84
Saga Ole Ingolf Sigurd 90 97 70 50
Sandbakken Harald 35 94 51 94 90 88 04 50
Sandåker Per 35 04 58 34 99 49 94 64
Sivertsen Kåre 35 59 57 77 92 05 95 01
Skilbred Terje 35 94 11 96 46 93 04 86 
Skogen Bjørn 95 94 69 18
Sollid Cato 35 09 63 65 92 02 38 68
Solvang Viggo 35 94 80 73 95 74 57 22
Stemkjær Helge 97 05 05 29
Svihus Ole Johan 90 99 88 47
Tollehaugen Arne Gunnar 97 00 02 65
Verpe Arne 91 82 72 42
Øverland Thorleif 35 99 22 70 91 19 60 86
Øygarden Jan Helge 90 36 92 01

Underkategorier