Gratulerer så mye til pallen Dm distrikt 3, Nr 1 Finsk Støveren Kr Aiva til Kai Arne Rødland Nr 2 Finsk støveren Trollfossens Pan til Tom Thunberg, Nr 3 Finsk støveren Rikko til Stein Inge Rinden og nr 4 Finsk støveren B Ø Mali til Frank Ove Lia. Masse lykke til på NM Snåsa 2023!
Premieliste : Klikk her for komplett premieliste
Trekning Dm loddsalg: Klikk her for Trekningsliste
Katalog Dm : Klikk her for katalog
Premieliste etter dag 1: Klikk her for resultatene dag 1
Ekvipasjer etter trekning dag 1: Klikk her for ekvipasjer
Ekvipasjer etter trekning dag 2: Klikk her for ekvipasjer
Dreiebok Dm distrikt 3, Telemark: Klikk her for dreiebok
Gratulerer så mye Roy Kato Torland med Finsk støveren TS-Ajo som leder Dm distrikt 3 etter dag 1 med 191 sum konk.poeng.
Påmeldingsliste Dm distrikt 3, Telemark: Klikk her for liste
Infobrev til deltagere/reserve: Klikk her for infobrev
Dagsprogram: Klikk her for program
Vil du vinne på en ny Tracker peiler? Da må du kjøpe Dm lodd: Klikk her for info for å kjøpe lodd
Utstillingen 2023 vil bli avholdt den 6 mai 2023 på Sandvin i Bø, Sandvinvegen 14, Bø i Telemark.
Det vil bli landstreff for 3 raseringer på utstilling :
Hamiltonringen.
schweitzerringen.
Dreverringen.
Det er åpnet for påmelding i dogweb,påmeldings frist 30.04.23
Dommere på utstillingen er Tore Reistad og Lars Omdal.
Ringsekretær : Ole Anders Andersen.
Ringsekretær : Ragnar Granly.
Det vil bli mest sannsynelig satt opp to ringer.
Det taes forbehold om dommer endring og at raser kan bli fordelt mellom dommere ved mange påmeldte hunder.
SP-prøve Telemark Harehundklubb 28 oktober 2022.
Resultatliste med egenskap.pdf
Småhundprøve rangering 2022.pdf
Terreng liste med trekking
Frist for påmelding : 14.10.2022
Telemark harehundklubb inviterer til SP-prøve 28 oktober med samkvarter på Lunde vandrerhjem.
tirsdag 30. juli kl. 18:00 - 21:00 Saueaversjon |
torsdag 01. august kl. 18:00 - 21:00 Saueaversjon |
tirsdag 13. august kl. 18:00 - 21:00 Saueaversjon |
torsdag 15. august kl. 18:00 - 21:00 Saueaversjon |
torsdag 29. august kl. 18:00 - 21:00 Medlemsmøte Høst |
lørdag 31. august kl. 06:00 - 16:00 Dommersamling |
lørdag 09. november kl. 08:00 - 17:00 EP Høst Støver |
søndag 10. november kl. 08:00 - 17:00 EP Høst støver |
mandag 18. november kl. 08:00 - 17:00 SP-småhunder |